Reklama

Reklama

Lidzbark: Dachowanie samochodu. Nie żyje 25-letnia pasażerka

Kierowca hondy jadący drogą wojewódzką nr 544 stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. W wyniku zdarzenia, jego samochód dachował i uderzył w drzewo. 26-latek z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wypadku nie przeżyła z kolei 25-letnia pasażerka, mieszkanka Brodnicy. Policja prowadzi śledztwo w sprawie tragedii.

W środę 5 października około godziny 21:00 na drodze wojewódzkiej nr 544 na trasie Gutowo-Piaseczno w gminie Lidzbark (woj. warmińsko-mazurskie) doszło do tragicznego zdarzenia. 26-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Honda jadąc w kierunku miejscowości Brodnica na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Auto dachowało, a następnie uderzyło w przydrożne drzewo.

Na miejsce wypadku rozdysponowano cztery jednostki straży pożarnej, cztery policyjne radiowozy oraz dwa zespołu ratownictwa medycznego.

Zginęła 25-letnia pasażerka

Wskutek wypadku śmierć na miejscu poniosła pasażerka pojazdu, 25-letnia mieszkanka Brodnicy.

Reklama

26-latek z ogólnymi obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Brodnicy. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu oraz środków odurzających.

Jak poinformowała policja, mieszkaniec gminy Lidzbark w chwili wypadku był trzeźwy. 

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lidzbarku prowadzą śledztwo, które ma wyjaśnić szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tragedii.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy