Reklama

Reklama

Kromerowo: Zderzenie trzech aut. Cztery osoby ranne

Cztery osoby trafiły do szpitala po zderzeniu trzech aut w Kromerowie pod Olsztynem na dk 16 - poinformowała Interię podkom. Anna Balińska z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Do wypadku doszło na dk 16 w Kromerowie w czwartek przed godz. 7. Dyżurny komendy wojewódzkiej państwowej straży pożarnej powiedział, że na miejscu są obecni strażacy, którzy udzielają pomocy uczestnikom wypadku.

Wypadek pod Olsztynem. Cztery osoby ranne

Jak poinformowała podkom. Balińska w zdarzeniu brały udział trzy auta. - Samochód ciężarowy uderzył w jadącego przed nim volkswagena, a volkswagen uderzył w jadącego przed nim peugeota - powiedziała. 

- W zdarzeniu brało udział 15 osób, cztery trafiły do szpitala - dodała. Wcześniej strażacy wstępnie informowali o siedmiu rannych osobach. 

Reklama

GDDKiA podaje, że droga krajowa nr 16 jest zablokowana.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy