Reklama

Reklama

Kamiennik Wielki: Tragiczny wypadek. Nie żyją cztery osoby, w tym dziecko

Na drodze S22 w Kamienniku Wielkim (woj. warmińsko-mazurskie) doszło do tragicznego wypadku. W jego wyniku zginęły cztery osoby, w tym dziecko.

Cztery osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w niedzielę po południu na drodze S22 w Kamienniku Wielkim (woj. warmińsko-mazurskie) - podała policja. Do zdarzenia doszło dwa kilometry przed węzłem Młynary. 

Cztery ofiary wypadku, w tym dziecko

- Doszło do czołowego zderzenia, cztery osoby nie żyją, w tym jedno dziecko - powiedział Jakub Sawicki z elbląskiej policji. 

- Chevroletem jechała czteroosobowa rodzina z Gdańska: kobieta, mężczyzna i dwoje dzieci - powiedział Jakub Sawicki. - Zginęło małżeństwo w wieku 32 lat, z czteroletnim synem. Ich roczna córka została natomiast przetransportowana do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe - przekazał Jakub Sawicki z elbląskiej policji.

Reklama

W wypadku zginął również 21-letni kierowca volkswagena, który jechał sam.

Policja nie udziela na razie bardziej szczegółowych informacji o ofiarach. Okoliczności i przyczyny tragedii wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Wprowadzono objazdy

Na miejscu wypadku pracowały trzy zastępy straży pożarnej i dwa OSP, czyli 20 ratowników, którzy m.in. pomagali w zapewnieniu dostępu do poszkodowanych znajdujących się w rozbitych autach.

Po wypadku trasa była całkowicie zablokowana. GDDKiA podała w komunikacie, że wprowadzono już objazdy węzłami Młynary i Frombork. Utrudnienia trwały kilka godzin.

Droga szybkiego ruchu S22, na której doszło do zderzenia, ma po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. To dawna "berlinka", czyli zbudowana w latach 30. przez Niemców autostrada prowadząca przez Elbląg do Królewca.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama