Reklama

Reklama

​Gołdap: 28-latek podpalił się w centrum miasta

W czwartek po południu patrolujący Gołdap (woj. warmińsko-mazurskie) policjanci byli świadkami tragicznego zdarzenia. 28-letni mężczyzna płonął jak żywa pochodnia. Funkcjonariusze ruszyli mu na pomoc.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 17 w centrum miasta. Patrolujący okolicę policjanci - sierż. szt. Karol Chmielewski oraz sierż. szt. Adam Sztejter z komendy powiatowej policji w Gołdapi - zauważyli płonącego mężczyznę. Zachowując zimną krew wezwali pomoc medyczną i jednocześnie ruszyli mu z pomocą.

Korzystając z gaśnicy i koców zaczęli gasić płonącego człowieka. Dołączył do nich jeszcze jeden mężczyzna, który był świadkiem zdarzenia.

28-latek prawdopodobnie próbował dokonać samospalenia. Funkcjonariusze na miejscu znaleźli kanister z łatwopalną substancją. Nie znane są jeszcze motywy działania mężczyzny. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy