Reklama

Reklama

Elbląg: Nietrzeźwa potrąciła pieszych i poszła do pracy

Najpierw kierując po pijanemu osobowym audi potrąciła dwóch mężczyzn na przejściu, kilka godzin później poszła do pracy. Ktoś anonimowo wezwał policję. Okazało się, że kobieta pracuje, chociaż wciąż nie wytrzeźwiała – donosi "Dziennik Elbląski".

W poniedziałek 38-letnia kobieta dwukrotnie miała do czynienia z policją. Po raz pierwszy funkcjonariusze interweniowali wobec niej przed południem. Kobieta, kierująca osobowym audi, potrąciła dwóch mężczyzn przechodzących przez przejście i odjechała z miejsca zdarzenia.

Reklama

Chwilę później 38-latka była już zatrzymana. "Badanie alkotestem wykazało u niej 1,74 promila" - komentuje na łamach "Dziennika Elbląskiego" podkomisarz Krzysztof Nowacki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Pijana kobieta została przewieziona na komendę, a jej auto trafiło na policyjny parkingu. Po wykonaniu czynności kobieta została zwolniona do domu. Pieszym nic poważnego się nie stało.

Cztery godziny później oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu odebrał anonimowe zgłoszenie o tym, że w jednej z placówek w centrum miasta pracuje pijana kobieta. Na miejsce wysłano patrol policji. Okazało się, że chodzi o tą samą 38-latkę, która kilka godzin wcześniej potrąciła mężczyzn. Po przebadaniu alkotestem okazało się, że kobieta miała 0,9 promila alkoholu w organizmie.

Więcej w "Dzienniku Elbląskim".

Dowiedz się więcej na temat: nietrzeźwy kierowca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje