Reklama

Reklama

Elbląg: Mężczyzna z pociągu nie pamięta, jak się nazywa. Policja prosi o pomoc

Jechał pociągiem w stronę Trójmiasta, ale nie wiedział, jak się nazywa ani skąd pochodzi. Policjanci z Elbląga apelują, by pomóc im ustalić tożsamość tajemniczego pasażera. Opublikowali jego zdjęcie oraz rysopis.

Mężczyzna jechał w poniedziałek pociągiem PKP Intercity relacji Warszawa - Gdynia. Kiedy skład przejeżdżał przez Pasłęk (woj. warmińsko-mazurskie), do jego wagonu wszedł konduktor. Gdy kolejarz zaczął z nim rozmowę, okazało się, że pasażer nie pamięta, skąd pochodzi i jak się nazywa. 

Tajemniczy pasażer. Policja podała rysopis

Elbląska policja podała rysopis mężczyzny. Ma około 30-35 lat, mierzy 170 cm. Posiada normalną budowę ciała, a jego czarne włosy są krótko obcięte. Na twarzy ma krótki zarost. W pociągu nosił koszulkę polo z napisem "Adidas", czarne spodnie dresowe z białymi paskami i napisem "Adidas" oraz czarne buty. Na sobie miał również czarny plecak z napisem "VANS OF THE WALL".

"Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat ww. mężczyzny o kontakt - numer telefonu alarmowego 997 lub 112, 47 734 19 00 lub mailowo: policja@elblag.ol.policja.gov.pl" - zaapelowali policjanci.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje