Reklama

Reklama

Auto wpadło do wody w Sawicy. Nie żyją trzy osoby

Trzy osoby zginęły w wypadku, do jakiego doszło w Sawicy niedaleko Szczytna w woj. warmińsko-mazurskim. Czwarta osoba odnaleziona żywa - informują strażacy. W czwartek wieczorem auto osobowe dachowało i wpadło do wody.

Tuż przed godz. 22:00 strażacy otrzymali wezwanie o wypadku, do jakiego doszło na trasie Szczytno - Witówko w miejscowości Sawica.

- Samochód po dachowaniu znalazł się w wodzie - powiedział "Tygodnikowi Szczytno" starszy kapitan Łukasz Wróblewski z Komendy Powiatowej PSP w Szczytnie.

Z wody wyciągnięto trzy osoby. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się przywrócić im czynności życiowych. Jak podają lokalne media, ofiary to kobieta i dwóch mężczyzn w wieku ok. 30-40 lat.

Służby przeszukały rzekę i okolice w poszukiwaniu osób, które mogły jeszcze znajdować się w aucie. "Czwarta osoba odnaleziona żywa, w szuwarach, 300m od miejsca zdarzenia" - podaje KP PSP Szczytno. 

Reklama

Na miejscu pracowali m.in. ratownicy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Olsztyna

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy