Reklama

39-latek uciekł z płonącego mieszkania. Wyskoczył z czwartego piętra

Dramatyczne sceny rozegrały się w Kętrzynie (woj. warmińsko-mazurskie). 39-latek, który uciekał przed ogniem, wyskoczył z płonącego mieszkania. Został przetransportowany do szpitala z obrażeniami nóg.

Pożar wybuchł w środę nad ranem w mieszkaniu na ostatnim piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Moniuszki w Kętrzynie. Policję zawiadomiła telefonicznie o tym zdarzeniu kobieta, która przekazała, że w mieszkaniu został jej 39-letni partner, ponieważ ogień odciął mu drogę do wyjścia.

- Mężczyzna, uciekając przed ogniem, wyskoczył z balkonu. Z obrażeniami nóg został zabrany do szpitala. Był przytomny - poinformowała asp. Ewelina Piaścik z kętrzyńskiej policji. 39-latek wyskoczył z balkonu, zanim na miejsce przyjechały służby ratunkowe.

Reklama

Pożar w Kętrzynie. W mieszkaniu były inne osoby

W mieszkaniu, w którym wybuchł pożar, były również kobiety w wieku 62 i 35 lat oraz 16-latek. Wszyscy oni opuścili lokal, nie doznając obrażeń. Starszej z kobiet, która miała objawy lekkiego zatrucia dymem, pogotowie udzieliło pomocy na miejscu.

Z pozostałych mieszkań bloku ewakuowało się samodzielnie 27 osób. W akcji gaśniczej uczestniczyli strażacy z Kętrzyna oraz OSP Korsze, Drogosze i Barciany.

Przyczyny i okoliczności pożaru ustali policyjne dochodzenie, z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: pożar | kętrzyn | ucieczka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy