"Ważne, żeby Polska pozostała kluczowym węzłem". Zełenski dziękuje Tuskowi

Joanna Mazur

Oprac.: Joanna Mazur

Dwaj mężczyźni w eleganckich ubraniach podają sobie ręce na tle niebieskiej ścianki z logo i napisem dotyczącym konferencji odbudowy Ukrainy w Rzymie, flaga Włoch po lewej stronie.
Wołodymyr Zełenski spotkał się z Donaldem Tuskiem. Padły podziękowaniaX/ Wołodymyr Zełenskimateriał zewnętrzny

W skrócie

  • Podczas konferencji w Rzymie Donald Tusk i Wołodymyr Zełenski rozmawiali o potrzebach Ukrainy oraz roli Polski w międzynarodowej pomocy.
  • Prezydent Zełenski podkreślił, jak ważna jest współpraca z Polską w zakresie wsparcia militarnego i odbudowy Ukrainy.
  • Tusk zaznaczył, że pomoc Ukrainie to nie tylko sprawa tego kraju, ale także kwestia bezpieczeństwa całej Europy.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Zełenski spotkał się z Tuskiem. "Ważne, aby Polska pozostała kluczowym węzłem pomocy"

Zobacz również:

Donald Tusk: To nie jest tylko wojna Ukrainy, to wojna o Europę

Zobacz również:

82. rocznica zbrodni wołyńskiej. Poseł Konfederacji o relacjach z Ukrainą: Naciskać i rozmawiaćPolsat NewsPolsat News