Reklama

Reklama

Żółte samochody to też radiowozy? Polska musi dołożyć 300 mln euro do budżetu UE!

Uważajcie na żółte samochody na drogach. To też są radiowozy! Agnieszka Radwańska pierwszą rakietą świata? Polska musi dołożyć 300 mln euro do budżetu Unii Europejskiej. Zobacz najchętniej komentowane artykuły minionego tygodnia.

Kilka lat temu straże gminne polowały na kierowców, używając do tego fotoradarów ukrytych w śmietnikach i przykrytych siatkami maskującymi. ITD twórczo rozwinęła ten pomysł.

Reklama

Zamiast stosować stacjonarne urządzenia, w fotoradary wyposażono pojazdy, które - do złudzenia - przypominają samochody obsługi technicznej dróg użytkowane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

"Chcieliście Tuska i Komorowskiego, chcieliście Platformy? To ją macie. Głosujcie "nie na złość", ale z rozumem! Można Kaczyńskich nie lubić - ale wtedy benzyna była po 3,5 do 4 zł, zaś euro około 3,5 złotego.............teraz sobie popatrzcie jak jest. I na dodatek podatki i horrendalne bezrobocie" - komentuje ~krzysztof42.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Agnieszce Radwańskiej pozostało wygrać Wielkiego Szlema i zostać "numerem jeden" na świecie

- Mam nadzieję, że w tym roku też będę tak blisko, albo że mi się w końcu uda wskoczyć na pozycję numeru jeden na świecie - mówi Agnieszka Radwańska, która od pięciu lat utrzymuje się w czołówce kobiecego tenisa.

Obecnie plasuje się na czwartym miejscu rankingu WTA.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Polska musi dołożyć 300 mln euro do budżetu UE


Jak mówił komisarz UE ds. budżetu Janusz Lewandowski w programie TVP1 "Polityka przy kawie", projekt dodatkowego budżetu unijnego na ten rok dotyczy kwoty ponad 11 mld euro. - Polska będzie musiała dorzucić około 3 proc. tej sumy, czyli około 300 mln euro - podkreślił.

"Drodzy Państwo. W obecnej chwili jest zagrożony byt Polaków. Rejestrowane i ukryte bezrobocie, drożyzna, brak perspektyw dla młodych, dosłownie głód dużego procenta obywateli to już nie są mrzonki, ale fakty, które powodują eksterminację narodu.Tu należy skończyć z uprzejmościami" - skomentował Starosądeczanin.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Polska, Niemcy, Czechy i inne kraje będą w jednym państwie. "Już za kilka lat"

Unia Europejska przekształci się wkrótce w federację europejską.

To dziś brzmi jak polityczne science-fiction, przyznawał w rozmowie Barroso, ale - jak twierdził - wkrótce federacja stanie się rzeczywistością dla wszystkich krajów Unii Europejskiej, niezależnie od tego, czy są w strefie euro, czy nie.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Dowiedz się więcej na temat: Granica

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama