Reklama

Reklama

W Chorwacji zaginął 32-letni Polak

W Chorwacji w Dalmacji zaginął 32-letni Krzysztof Woźniak. Jak informuje jego rodzina, z mężczyzną nie ma kontaktu od niedzieli 3 sierpnia.

32-latek wyjechał do Chorwacji z zamiarem przejścia szlaku z Krvavicy do Makarskiej. Podczas podróży zaginął. Ostatni raz skontaktowano się z nim 3 sierpnia. - Nie wiadomo, w którym miejscu szlaku był wtedy Krzysztof - mówi brat zaginionego Paweł Woźniak.

Z informacji posiadanych przez rodzinę wynika, że akcja poszukiwawcza będzie trwała najprawdopodobniej do niedzieli. Sytuacja jest o tyle trudna, że zaginiony mężczyzna choruje na epilepsję.

Reklama

O sprawie została natychmiast poinformowana polska ambasada w Chorwacji, która zaangażowała się w pomoc rodzinie.

Krewni proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca przebywania zaginionego: na numer +48 602 156 027 lub na adres sylwia.gala@gazeta.pl. Można też dzwonić na komisariat policji, na którym są polscy policjanci: +385981901996 lub do ambasady polskiej w Zagrzebiu: +38514899407.

Jak mówi Paweł Woźniak, kilkoro krewnych wyjeżdża do Chorwacji, by na miejscu wesprzeć poszukiwania zaginionego Krzysztofa.

awt

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy