Reklama

Reklama

Ukradli dziecko z ramion matki. Przełom po 17 latach

Dziecko porwane z ramion śpiącej matki kilka dni po tym, jak się urodziło, odnalazło się po 17 latach. Ten niezwykły przypadek miał miejsce w Republice Południowej Afryki. O sprawie pisze AFP.

50-letnia kobieta została aresztowana i oskarżona o porwanie po tym, jak uczniowie jednej ze szkół zauważyli niezwykłe podobieństwo między 17-latką, a inną, młodszą, uczennicą. Cassidy rozpoczęła w tym roku naukę w tym samym liceum, co jej starsza siostra.

Dziewczynka opowiedziała rodzicom, że wszyscy w szkole zauważyli, że 17-latka jest do niej podobna. Ci postanowili zaprosić ją do siebie. Gdy ujrzeli uderzające podobieństwo między dziewczynami, skontaktowali się z policją.

Testy DNA potwierdziły, że starsza dziewczyna jest córką Celesty i Morne’a Nurse’ów. Nastolatka została uprowadzona w kwietniu 1997 roku, kiedy miała zaledwie trzy dni - wówczas znana była pod imieniem Zephany.

Reklama

Rodzice dziewczynki mieli potem jeszcze troje dzieci, jednak nigdy nie zapomnieli o swojej pierworodnej córce. Każdego roku świętowali jej urodziny, z nadzieją, że kiedyś wróci.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy