Reklama

Reklama

Tragedia w Dublinie. Zginęła dziewczynka polskiego pochodzenia

Dziewczynka została śmiertelnie potrącona przez samochód w dublińskim Phoenix Parku. Sprawca zbiegł. Informację o tej tragedii dostaliśmy od użytkownika portalu Interia.

Dwuletnia dziewczynka zmarła po tym, jak w dublińskim Phoenix Parku potrącił ją samochód. Do zdarzenia doszło wczoraj w okolicach godziny 18:25 - informuje jeden z naszych użytkowników.

Sprawca najpierw zatrzymał się, najprawdopodobniej w celu udzielenia pierwszej pomocy, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia.

Dziecko zostało przewiezione do szpitala Temple Street z poważnymi obrażeniami. Pomimo natychmiastowej pomocy, zmarło dziś rano.

W związku ze sprawą aresztowano już 24-letniego mężczyznę.

Dziewczynka pochodziła z polskiej rodziny mieszkającej w Dublin Blanchardstown.

Reklama

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy