Reklama

Reklama

Polak bohaterem. Powalił agresywnego pasażera metra w Los Angeles

Pochodzący z Polski Adrian Kaczmarek robi właśnie furorę za oceanem. Film z jego udziałem nagrany w jednym za wagonów metra w Los Angeles stał się hitem sieci. O sprawie pisze m.in. "Daily Mail".

Do sfilmowanego zajścia doszło w metrze w Los Angeles. Pijany i agresywny 25-latek wsiadł do wagonu metra i zaczął się awanturować. Zaczepiał pasażerów, krzyczał. Sytuacja stawała się coraz bardziej niebezpieczna. 

Na filmie widzimy, jak w pewnym momencie Polak podchodzi od tyłu do mężczyzny i obezwładnia go. Kaczmarek jednym ruchem położył pijanego na łopatki. 

- Bałem się o bezpieczeństwo swoje i współpasażerów. Nie wiedziałem, czy on nie ma noża lub broni - wyjaśniał później w rozmowie z mediami Kaczmarek.

Reklama

Ludzie, którzy zobaczyli filmik w sieci są zachwyceni. Jedna z użytkowniczek YouTube napisała: "Cool, teraz sklonować go 500 milionów razy, a może uda nam się ocalić cywilizację zachodnią". 

Polak na stałe mieszka w Los Angeles. Pracuje w siłowni.

Zatrzymany mężczyzna był pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Został aresztowany za zakłócanie porządku publicznego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje