Reklama

Reklama

Paweł Kukiz odpowiada na list Pawłowicz

Paweł Kukiz na swoim Facebooku odpowiedział posłance PiS Krystynie Pawłowicz na list, który napisała. Muzyk pisze, jak zwykle, w swoim lekko ironicznym stylu m.in. o tym, że był "agentem PO", a "Grzegorz Schetyna obiecał mu umorzenie kredytu we frankach".

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz zamieściła dzisiaj na swoim Facebooku list skierowany do Pawła Kukiza. Pisze w nim między innymi o tym, że "Kukiz wychodzi na niepoważnego grajka", a ona sama "czuje się oszukana". 

Reklama

Na te słowa Paweł Kukiz odpowiada tak (zachowujemy pisownię oryginalną):

"Pani Krystyno... Sprawa jest przecież banalnie prosta: Kukiz to agent PO, który miał za zadanie odebranie PiS-owi elektoratu, rozanarchizowanie Państwa a następnie porzucenie tegoż elektoratu. W zamian za to Schetyna obiecał Kukizowi umorzenie kredytu (we frankach). Myślę, że w związku z tym powinna zostać powołana Komisja Śledcza pod przewodnictwem samego Antoniego. I skazać grajka na ... śpiewanie falsetem. A mówiąc poważnie - proszę przeczytać sobie to co w linku. Jeśli będzie miała Pani problem ze zrozumieniem to z całą pewnością znajdzie Pani nawet w swojej partii ludzi, którzy Pani wytłumaczą. I dziękuję Pani za ten list Pani do mnie. Pani "analiza" mojej wcześniejszej wypowiedzi jest bowiem przykładem na to, do czego prowadzi partiokracja i "jedynki" na listach przyznawane przez Wodza".

W linku, do którego Kukiz odsyła Krystynę Pawłowicz, znajdziemy informację na temat utworzenia i historii AWS-u - partii, która sprawowała władzę w Polsce, a na jej czele stał Marian Krzaklewski. Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy