Reklama

Reklama

Paweł Kukiz ironizuje na temat Kamili Gasiuk-Pihowicz. Komentarz Katarzyny Lubnauer

- Ten wpis był celowo złośliwy i lekceważący - powiedziała reporterowi Interii Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej, komentując wpis Pawła Kukiza na temat Kamili Gasiuk-Pihowicz. Kukiz porównał posłankę Nowoczesnej do swojej koleżanki z liceum, którą określił jako "Myszkę-Agresorkę".

- Pawłowi Kukizowi często zdarza się powiedzieć więcej niż powinien. Ma z resztą pewne sprawy w Komisji Etyki (Poselskiej - red.), również ze strony naszego ugrupowania - zaznaczyła.

Na profilu posła Pawła Kukiza na Facebooku pojawił się wpis, w którym autor porównuje Kamilę Gasiuk-Pihowicz do swojej koleżanki z czasów liceum. "Kiedy uciekaliśmy z lekcji to ta koleżanka wskazując na okno krzyczała: 'proszę pani, o tam! Niech pani zobaczy! Biegną! Wisniewski przez płot skacze!'" - napisał lider Kukiz'15 (pisownia oryginalna)

Reklama

I dalej: "Na koniec roku dostawała świadectwa z wyróżnieniem za świadczenie prawd wówczas obowiązujących. Prymuska Najsławniejsza w Szkole. Przysięgam - nie piszę tego złośliwie. Wybaczam jej wszelkie ataki na nas, wszelkie wyssane z palca teorie,bzdury... Wszelkie wymysły. Bo ona wierzy w to co mówi. Tak, jak ta moja koleżanka z podstawówki".

Jednocześnie poseł podkreślał: "Uwielbiam ją! Naprawdę. U-W-I-E-L-B-I-A-M !!!".

Dziś na antenie TVN24 Ryszard Petru powiedział: "Nie szanuję Pawła Kukiza, bo jest nieprzewidywalny, to nie jest poważny człowiek".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy