Reklama

Reklama

Odrzucili zaręczyny, więc spalił ją żywcem

Nastoletnia dziewczyna z Pakistanu została spalona żywcem przez mężczyznę, który chciał się z nią ożenić. 18-latka zginęła, bo jej rodzina nie chciała wydać zgody na ślub z 22-latkiem. O sprawie informuje AFP.

18-letnia Sidra Shaukat była sama w domu, kiedy wszedł do niego 22-letni Fayyaz Aslam. Mężczyzna bez słowa oblał dziewczynę benzyną i ją podpalił. - Została zabrana do miejscowego szpitala, skąd dostała skierowanie do innego. Niestety zmarła, zanim zdołano ją tam przewieźć - informuje Mohammad Akram, rzecznik policji, w rozmowie z AFP.

Reklama

22-latek został już aresztowany.

- Ten chłopak bardzo ją kochał i chciał się z nią ożenić. Jednak jego oświadczyny zostały odrzucone przez rodzinę 18-latki - tłumaczy Akram.

To już drugie tak brutalne zabójstwo w Pakistanie w ciągu ostatnich kilku dni. Wcześniej 17-latka i jej mąż zostali zamordowani przez swoich krewnych, ponieważ wzięli ślub bez ich zgody. 
17-letnia Maafia Bibi i jej 31-letni mąż Muhammad Sajjad zostali zamordowani przez ojca dziewczyny, jej dwóch wujów, babkę i matkę za to, że wzięli ślub bez ich zgody.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje