Reklama

Reklama

Najchętniej komentowane newsy tygodnia w serwisach informacyjnych INTERIA.PL

Będzie nowy polski czołg, UEFA zamknęła stadion Legii, Jarosław Kaczyński stwierdza, że Polska powinna być państwem, które chroni i zapewnia pracę, TVN traci reklamodawców a TVP widzów - to najchętniej komentowane informacje w serwisach informacyjnych INTERIA.PL w mijającym tygodniu.

Mamy nowy polski czołg

Z okazji 45-lecia Ośrodka Badawczo Rozwojowego Urządzeń Mechanicznych w Gliwicach zaprezentowano najnowszy projekt polskich inżynierów - wóz koncepcyjny PL-01. "PL-01 może być przyczynkiem do odbudowania pozycji, jaką mieliśmy na światowym rynku broni w dwudziestoleciu międzywojennym" - pisze dziennikarz Motoryzacja INTERIA.PL Paweł Rygas.

Informacja o nowym polskim czołgu zgromadziła prawie 1000 komentarzy. "Jak czytam niektóre komentarze typu 'Po co czołg, przecież dzieci głodują' czy 'Rząd sobie zabawki kupuje', to normalnie nóż się w kieszeni otwiera na taką komunistyczną propagandę. Najpierw jest narzekanie, że rząd jest zły, bo wszyscy się zbroją, a u nas się nic nie produkuje. Jak rząd (pierwszy od 20 lat w wolnej Polsce) modernizuje wojsko, inwestuje w nowe technologie i rozwija polski przemysł zbrojeniowy, żeby ludzie mieli pracę, to jęczą, że źle. Weźcie się ludzie ogarnijcie" - pisze WP26 w jednym z najpopularniejszych komentarzy.

UEFA zamyka stadion Legii

Reklama

Komisja dyscyplinarna UEFA podjęła decyzję o zamknięciu stadionu Legii Warszawa na najbliższy mecz Ligi Europy przeciwko Apollonowi Limassol oraz na jeden dodatkowy mecz rozgrywek UEFA w zawieszeniu na pięć lat. Legia będzie musiała zapłacić także karę finansową w wysokości 150 tys. euro.

Klub narzeka na surowość tej kary "Z UEFA zresztą bardzo ciężko się walczy. Trudno z nimi wygrać nawet po odwołaniu, bo oni wiedzą, że są mocni i niezależni. Czują się bezkarnie" - mówi w rozmowie z PAP trener Jan Urban. "Biedni pokrzywdzeni, jak żal tych dzieci i klubu, który się dziwi tak bardzo, że ta paskudna UEFA go tak krzywdzi... Byliście kiedyś na Barcy? Rodziny z małymi dziećmi czują się tam bezpiecznie" - komentuje użytkownik hehe, którego głos w tej sprawie uzyskał najwięcej głosów pozytywnych (prawie 250 głosów).

TVN traci reklamodawców

"Nadszedł kres panowania wielkiej czwórki. TVP 1, TVP 2, Polsat i TVN przestają dzierżyć rząd dusz telewidzów, którzy coraz bardziej masowo wybierają kanały tematyczne i telewizję internetową" - pisze "Dziennik Gazeta Prawna". TVP traci widzów, a TVN reklamodawców.

"Poziom stacji TV, tak komercyjnych, jak i publicznych, to dno i dwa metry mułu. Ogromne pieniądze ładowane są w kretyńskie produkcje tzw. rozrywkowe, show-talenty, przygłupawe seriale i do bólu skretyniałych celebrytów. I pomyśleć, że to wszystko niby dla nas! Większość tych produkcji powinna być poprzedzona informacja o szkodliwości oglądania i ogłupiającym charakterze programu" - stwierdza jancio_wodnik. Jego komentarz uzyskał prawie 150 pozytywnych komentarzy przy jednym negatywnym.

Prezes Kaczyński na Jasnej Górze

Chodzi o to, żeby Polska - tak jak marzyliśmy przed ćwierćwiekiem i wcześniej - stała się państwem ludzi pracy; państwem, które szanuje ludzi pracy, które chroni pracę, które zapewnia pracę; prowadzi taką politykę, która jako efekt ma wielką ilość pracy - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w Częstochowie.

Informacja o jego wystąpieniu zgromadziła u nas ponad 2 tys. komentarzy. "To dlaczego taka Polska nie była, jak rządził z braciszkiem?" - zapytał pytek w najpopularniejszym głosie pod tekstem.

Najpopularniejszy wątek na Forum INTERIA.PL: Donald Tusk powinien zostać odwołany?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy