Reklama

Reklama

Miller: Ziobro to mały cwaniaczek bez honoru

Lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro zapowiedział wczoraj, że nie pojawi się na posiedzeniu Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej, na które został wezwany. Dzisiaj na Twitterze Leszek Miller podkreślił, że zdarza się to kolejny raz i nazwał polityka "małym cwaniaczkiem bez honoru".

Posiedzenie Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej ma się odbyć w przyszłym tygodniu podczas ostatniego przed przerwą wakacyjną posiedzenia Sejmu.

Reklama

Do spotkania z liderem Solidarnej Polski miało dojść już 10 lipca, ale wtedy Zbigniew Ziobro usprawiedliwił swoją nieobecność zajęciami w Parlamencie Europejskim.

Politykowi zależy na tym, by jego spotkanie z komisją było jawne i otwarte dla mediów.

Podczas konferencji prasowej w Sejmie zwracał się do osób, które boją się konfrontacji i "truchleją tak bardzo, że muszą zamykać drzwi przed mediami, dziennikarzami i opinią publiczną", wymieniając między innymi Leszka Millera, Janusza Palikota i Andrzeja Halickiego.

Leszek Miller - w odpowiedzi na te słowa - napisał dzisiaj na Twitterze: "Ziobro mówi, że po raz kolejny nie przyjdzie na posiedzenie sejmowej Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej. Mały cwaniaczek bez honoru".

EKM

Dowiedz się więcej na temat: Leszek Miller

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje