Reklama

Reklama

Mazowieckie: Zatrzymano oszusta matrymonialnego

Policjanci zespołu do spraw nieletnich zatrzymali 56-letniego Ryszarda W., mieszkańca Londynu, który podejrzany jest o oszustwo 67-letniej mieszkanki powiatu. Oszust matrymonialny usłyszał już zarzut i trafił do zakładu karnego.

Policjanci otrzymali informację, że 56-latek na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego szuka kobiet, od których wyłudza pieniądze. Wśród jego ofiar mogły być także osoby nieletnie. Funkcjonariusze przystąpili do wyjaśnienia całej sprawy.

Reklama

Podejrzany został zatrzymany po tym, jak pod pozorem pożyczki, przyjął od jednej kobiet około 30 000 zł. Jak się później okazało, podejrzany 56-letni Ryszard W., był poszukiwany dwoma listami gończymi za podobne przestępstwa w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone jest śledztwo w tej sprawie. Osoby, głównie kobiety, które mogły paść ofiarą podobnego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym czynności st. asp. Mariuszem Pokucińskim, nr tel. 22 60 44 226, bądź z dyżurnym nowodworskiej komendy 22 775 22 01-04.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy