Reklama

Reklama

Ludmiła Putin zmieniła nazwisko. Media: Ma nowego męża

Jak donosi rosyjski tabloid "Sobiesiednik", Ludmiła, była żona prezydenta Rosji, już nie nazywa się Putin. Internauci wyśledzili, że była żona Władimira Putina obecnie nazywa się Ocheretny. Czy to oznacza, że wyszła za mąż?

6 lipca 2013 roku, Władimir Putin i Ludmiła podczas przerwy baletu "Esmeralda" ogłosili swój rozwód i od tego czasu nie żyją już razem - To naprawdę była nasza wspólna decyzja - wyjaśniała wówczas Ludmiła. 

Po tym, jak media ujawniły, czym zajmują się córki prezydenta Rosji, w sieci pojawiły się pogłoski, że po rozwodzie w 2014 roku Ludmiła Putin zaszyła się w klasztorze. Późniejsza wersja dalszych losów byłej pani prezydentowej dotyczyła jej związku z bliżej niezidentyfikowanym śpiewakiem operowym. 

Internauci jednak nie odpuszczali i prowadzili śledztwo, mające ustalić, czym obecnie zajmuje się była żona Putina. 

Reklama

"Ludmiła Putin dwukrotnie po rozwodzie z prezydentem Rosji zmieniła nazwisko i w styczniu ubiegłego roku wyszła za mąż za 37-letniego biznesmena" - poinformował w poniedziałek rosyjski tabloid. 

Zaraz po rozwodzie Ludmiła wróciła do swojego panieńskiego nazwiska, a obecnie przyjęła nazwisko swojego nowego męża - uważa tabloid. W jaki sposób gazecie udało się to wyśledzić? Okazuje się, że w styczniu 1995 roku, rodzina Putina stała się szczęśliwymi posiadaczami 139-metrowego mieszkania w Petersburgu. Jednak trzy lata później, po ich przeprowadzce do Moskwy, prawa do jego własności zostały przeniesione na teściową Władimira Putina. Kolejna zmiana własności miała miejsce w lipcu 2015 roku. W akcie pojawiła się całkiem inna osoba, Ludmiła Aleksandrowna... Ocheretny. Miejsce i data urodzenia pokrywa się z danymi Ludmiły Aleksandrowny Putin.

Nowy mąż Ludmiły nazywa się Artur Ocheretny i jest szefem Centrum Rozwoju Interpersonalnego i Komunikacji. Ludmiła jest od niego o 20 lat starsza.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy