Reklama

Reklama

Kubica, niespodzianka w Oslo i Rosjanie w strachu... Najchętniej komentowane tematy

​Skandal po konferencji Roberta Kubicy, Puchar Świata w skokach narciarskich w Oslo, afera mięsna w Białej Rawskiej i zaskakujące słowa ministra Sikorskiego - przypominamy tematy, które wzbudziły ostatnio wasze największe zainteresowanie i zdobyły największą ilość komentarzy.


Reklama

"Dziennikarz otrzymał odpowiedź na poziomie zadanego pytania, i taka odpowiedź mu się należała" - napisała Moherka. "Baranie! Teraz usiądź, otwórz zeszyt i 100 razy napisz: ja baran przepraszam za moją chamską wypowiedź, przepraszam, to się więcej nie powtórzy, tak zrób człowieku" - emocjonował się Nauczyciel. O co poszło? Ano o słowa Macieja Barana, pilota Roberta Kubicy. Padły one po czwartkowej konferencji prasowej w warszawskim hotelu Marriot. Jeden z dziennikarzy otrzymał bardzo nietypową propozycję... Artykuł można przeczytać TUTAJ.

Niespodziewany sukces Żyły

Wszyscy czekali na trzecie zwycięstwo z rzędu Kamila Stocha, a tymczasem skoczek wylądował w Oslo poza podium. Za to Piotr Żyła zgotował nam nie lada niespodziankę i odniósł życiowy sukces! Emocji - jednym słowem - nie brakowało. Także w waszych komentarzach. 

"Do Wszystkich 'kibicuf i znafcu'. Każdy trener manipuluje teraz belką. Dotychczas dawało to dobry efekt. Teraz nie wyszło Stochowi. Nie wiadomo, czy to wiatr, czy po prostu słabiej skoczył. Słabiej?! Czwarte miejsce to już tragedia? Nie macie bladego pojęcia o czym piszecie i obrażacie najlepszego trenera jakiego mieliśmy! Brawo Kruczek! Brawo Chłopaki!" - napisał Kibic. 

"Wierzyłam w niego od czasu gdy zobaczyłam takiego śmiesznego Koziołka Jest super. Nikogo nie udaje. Prosty chłopak. Nie mylić z prostactwem" - to komentarz zachwyconej Piotrem Żyłą internautki Barry. Artykuł można przeczytać TUTAJ.

Kiełbaski z martwego bydła

"Rodak truje rodaka, oto Polska właśnie pod rządami PO!!" - grzmiał użytkownik Kit. "Przenosić ludzi z sanepidu w inne rejony i wpadać przez zaskoczenie w podejrzane zakłady" - doradzał Kus. "Smacznego Polacy, smacznego" - ironizował Kuba Rozpruwacz. Takie komentarze pojawiły się pod informacją o - kolejnej już - aferze mięsnej. 43-letni właściciel ubojni w Białej Rawskiej chciał zrobić dobry biznes małym kosztem. Artykuł można przeczytać TUTAJ.

Macierewicz sieje postrach

Czego boją się Rosjanie? Radosław Sikorski twierdzi, że Macierewicza. I tego, co znajdzie on na wraku Tu-154M. Po wypowiedzi ministra Sikorskiego w sieci zawrzało.
"Ludzie dajcie już sobie spokój z tymi kłótniami o Smoleńsk. To już jest historia, nawet gdyby okazało się że to zamach to co zrobimy? Wypowiemy wojnę? I jak to się dla nas skończy? Zajmijmy się lepiej tym co aktualne i bardzo ważne bo nie długo nie będzie nas stać na to aby dodawać komentarze w necie" - apelował Witek123123.

"Co oni chcą znaleźć parę lat po katastrofie (wypadku) przecież Ruski połowę przehandlowali na złom i co nam po wraku???" - pytał trafic. "A Radek i tak jest zdradek" - podsumował użytkownik rr. 

Kto ma rację? No właśnie. Jedno jest pewne - temat katastrofy smoleńskiej nadal dzieli Polaków: na tych, którzy twierdzą, iż "to był zamach" i na tych, którzy jak najszybciej chcą zapomnieć o wraku...  Artykuł można przeczytać TUTAJ.

Najchętniej komentowanym wątkiem na FORUM był natomiast wątek z pytaniem: "Ile miesięcznie wydajesz na życie?". Jeśli jesteście ciekawi, na co Polaków stać i ile mają w portfelach - zapraszamy: zobacz wątek TUTAJ.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy