Reklama

Reklama

Krystyna Pawłowicz pisze list do Kukiza. "Czuję się oszukana"

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz zamieściła dzisiaj na swoim Facebooku list skierowany do Pawła Kukiza. Pisze w nim między innymi o tym, że "Kukiz wychodzi na niepoważnego grajka", a ona sama "czuje się oszukana".

"Paweł Kukiz wychodzi teraz na niepoważnego grajka, któremu starczyło zapału do czasu pierwszych oklasków po I turze. Nacieszył się, pogłaskali go, pocmokali. P. Kukiz butnie oceniał i zapowiadał co zrobi z "tym systemem" - czytamy w liście. Według posłanki PiS Kukiz porzucił swoich wyborców i już wrócił do muzyki. Oto, co możemy jeszcze przeczytać w liście (zachowaliśmy pisownię oryginalną):

Reklama

"Właśnie teraz, gdy wygrał antysystemowy kandydat na prezydenta A. Duda, którego obecny system JUŻ niszczy, pojawiła się PRAWDZIWA, REALNA SZANSA, by Polskę zmienić, by też Pan, niby "zbuntowany",niby "antysystemowy", mógł mieć w tym swój i swych wyborców udział, to Pan teraz TCHÓRZY?! Nie wstydzi się Pan,nie boi,że będzie posądzony przez swój elektorat chcący SZEROKICH zmian,nie tylko jowów, że Pan ich OSZUKAŁ, a teraz jak słaba mimoza wycofuje się rakiem, "do mamusi, do muzyki"? Przyznam, że ja też wiązałam z Panem nadzieje na zmiany w Polsce, a teraz również czuję się przez Pana oszukana. Bo nie ma co ukrywać, bez PANA, bez Pana wyborców, których już Pan jakoś ideowo zorganizował, samo PIS Polski NIE zmieni! Czy Pan to rozumie!?" - zwraca się do Pawła Kukiza Krystyna Pawłowicz. 

W dalszej części posłanka Prawa i Sprawiedliwości w emocjonalny sposób apeluje do Kukiza, aby się nie poddawał i pozostał "polskim wojownikiem". "Proszę pomóc PiS i innym środowiskom patriotycznym dokończyć zmiany! Proszę nam pomóc! Proszę pomóc Polsce! To przecież Pana rodzinna tradycja. To dziś Pana PATRIOTYCZNY OBOWIĄZEK! Czekamy na Pana w Sejmie!"- podsumowuje Pawłowicz.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama