Reklama

Reklama

Indie: Awantura w autobusie hitem internetu

W piątek w stanie Hariana w północnych Indiach doszło do incydentu, który odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. Zaatakowane w autobusie siostry dzielnie broniły się przed trójką napastników. Żaden z pasażerów nie ruszył się, żeby im pomóc. O sprawie informuje BBC.

22-letnia Aarti i młodsza o trzy lata Pooja zostały napadnięte w biały dzień w wypełnionym autobusie. W pewnym momencie trzech mężczyzn zaczęło je zaczepiać. Kiedy od słów przeszli do czynów i spróbowali obmacywać Pooję, miarka się przebrała.

Reklama

Dziewczyny postanowiły się bronić. Jedna z nich zdjęła pasek i zaczęła okładać napastników. Siostry liczyły na wsparcie ze strony pasażerów, ale wszyscy przyglądali się, jakby oglądali film akcji, a nie sytuację, w której należy wesprzeć młode kobiety.

Aaarti i Pooja na przystanku zostały wypchnięte przez napastników z autobusu. Na szczęście agresorzy odpuścili, kiedy dziewczyny znalazły leżące na ziemi cegły i zaczęły nimi rzucać w stronę spragnionej mocnych wrażeń trójki mężczyzn.

Mimo biernej postawy pasażerów autobusu, napaść nie uszła agresorom płazem. Siostry zawiadomiły o zajściu policję. W niedzielę mężczyźni zostali aresztowani i oskarżeni o napaść.

Filmik z nagraniem napadu w autobusie stał się hitem w mediach społecznościowych. Internauci zastanawiają się, dlaczego nikt nie ruszył z pomocą zaatakowanym dziewczynom. Siostry natomiast zebrały wiele słów wsparcia. Szkoda, że tylko w sieci...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje