Reklama

Reklama

Gdynia: Nie wie, kim jest. Apel o pomoc

Do gdyńskiej noclegowni trafił mężczyzna z zanikami pamięci, który nie potrafi odpowiedzieć na pytania o imię i nazwisko, datę urodzenia, ani miejsce zamieszkania. Policja prosi o pomoc.

W środę około południa policjanci z komisariatu w Gdyni Chyloni próbowali wylegitymować mężczyznę, którego zachowanie wzbudzało poważne obawy. W trakcie rozmowy okazało się, że mężczyzna ma zanik pamięci. Nie potrafił udzielić mundurowym żadnej informacji na swój temat. Z jego relacji wynikało jedynie, że około połowy lutego odzyskał częściową świadomość w okolicy Poznania, od tego czasu przemieszcza się po całym kraju i najczęściej korzysta z pomocy życzliwych kierowców. Samodzielnie nie próbował szukać pomocy w żadnej instytucji. 

Reklama

Mężczyzna został zbadany w szpitalu. Tam okazało się, że poza amnezją nie posiada żadnych obrażeń i jego zdrowiu nic nie zagraża. Obecnie przebywa w noclegowni dla osób bezdomnych. Policja próbuje ustalić jego tożsamość.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod nr 997.

Rysopis mężczyzny: Wiek z wyglądu 50-60 lat, około 170 cm wzrostu, ciemne, proste włosy. Nie posiada żadnych cech szczególnych. Ostatnio był ubrany w czarne spodnie dresowe, brązową kurtkę oraz skórzane brązowe buty.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy