Reklama

Reklama

Dolny Śląsk: Noc poślubną spędzili w areszcie

W sobotnią noc na jednej z ulic w centrum Legnicy doszło do awantury. Mężczyzna ubliżał policjantom, krzyczał, a w pewnym momencie zaczął szarpać i kopać funkcjonariuszy. Na miejscu pojawiły się także dwie pijane i równie agresywne kobiety. Po burzliwej interwencji wszyscy zostali aresztowani. Wówczas okazało się, że... jest to młoda para i teściowa zaledwie kilka godzin po zaślubinach.

Do zdarzenia doszło w weekend na jednej z ulic w centrum Legnicy. Policjantów wracających z interwencji zaatakował mężczyzna, który stał na chodniku i palił papierosa. W trakcie próby wylegitymowania stał się agresywny i zaczął szarpać policjantów za mundury oraz odpychać ich i kopać. Funkcjonariusze próbowali go obezwładnić i wtedy zostali zaatakowani przez dwie kobiety. 

Wszyscy zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to para młoda, która tego dnia wzięła ślub oraz matka jednej ze stron. Badanie wykazało, że wszyscy są nietrzeźwi. Mężczyzna miał 2,3 promila alkoholu w organizmie, a u obu kobiet alkomat wykazał powyżej 1,5 promila.

Gdy wszyscy już wytrzeźwieli, w trakcie wykonywanych czynności wyjaśniających dobrowolnie poddali się karze zaproponowanej przez prokuratora. Mężczyzna nie był jednak w stanie wytłumaczyć swojego zachowania wobec funkcjonariuszy.

Reklama

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy