Reklama

Reklama

13-latka zaatakowała matkę nożem. Poszło o postać z gry

13-latka z USA zaatakowała swoją matkę nożem. Dziewczynka czekała na matkę w kuchni w ich domu z białą maską na twarzy i z nożem w ręku. Amerykańskie media informują, że atak był zainspirowany postacią tzw. Slendermana. O sprawie pisze "The Independent".

Matka dziewczynki ma rany na szyi i twarzy i rany kłute na plecach. Kobieta przeżyła i w rozmowie z funkcjonariuszami przyznała później, że jej córka ma problemy psychiczne. Gazeta zauważa, że 13-latka była także zafascynowana postacią Slendermana, osobą wymyśloną przez internautów, która stała się bohaterką opowieści popularnych wśród młodzieży, memów, a nawet gry komputerowej. Popularne ma być przekonanie, że aby oddać hołd Slendermanowi, należy kogoś zabić.

Dziewczynka została zatrzymana przez policję z Cincinnati w stanie Ohio. 13-latka twierdzi, że nie pamięta nic z wypadku.

Zwabiły koleżankę do lasu i dźgnęły ją nożem

Reklama

Zaledwie w zeszłym tygodniu w USA doszło do podobnego zdarzenia. Dwie 12-latki zaatakowały swoją koleżankę zadając jej 19 ciosów nożem. Obie tłumaczyły później, że są zafascynowane postacią z gry i z horrorów.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy