Reklama

Reklama

Zmarł Zbigniew Marcinkowski. Był jednym z założycieli Platformy Obywatelskiej w Kielcach

Nie żyje Zbigniew Marcinkowski, jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej w Kielcach. "Zmarł nasz przyjaciel i wieloletni działacz" - poinformowały lokalne struktury PO. Od maja Marcinkowski pełnił obowiązki szefa PO w Kielcach. Miał piastować to stanowisko do jesiennych wyborów.

Zmarł Zbigniew Marcinkowski, były kielecki radny, od maja pełniący obowiązki szefa Platformy Obywatelskiej w Kielcach. Miał 67 lat.

"Niestety to prawda. Dzisiaj otrzymaliśmy tę smutną informację. Zmarł nasz przyjaciel i wieloletni działacz Zbigniew Marcinkowski!" - poinformowali w poniedziałek mediach społecznościowych działacze PO.

Startował z list PO

Zbigniew Marcinkowski był jednym z założycieli Platformy Obywatelskiej w Kielcach. W latach 2002-2006 był kieleckim radnym z ramienia Porozumienia Samorządowego. Następnie w latach 2007-2010 pełnił tę funkcję startując z list PO.

Reklama

"Byłeś podporą naszej drużyny. Taką na dobre i na złe. Na lepsze i gorsze czasy. Ze swoimi zasadami, wartościami, kręgosłupem moralnym. Spokojem. Iść bez Ciebie będzie nam cholernie trudno" - napisała na Facebooku posłanka PO Marzena Okła-Drewnowicz.

Od maja Zbigniew Marcinkowski pełnił obowiązki szefa PO w Kielcach. Miał piastować to stanowisko do jesiennych wyborów.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama