Reklama

Reklama

Wypadek paralotniarzy. Zderzyli się w powietrzu

Dwóch motolotniarzy zderzyło się w locie w pobliżu Włoszczowy w województwie świętokrzyskim. Obaj nie przeżyli upadku - podaje RMF FM.

Motolotniarze lecieli w 5-osobowej grupie. Dwóch z nich zderzyło się w powietrzu i spadło na ziemię z kilkudziesięciu metrów.

Jeden z mężczyzn, mający około 40 lat, zmarł na miejscu mimo reanimacji.

Drugiego zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak się dowiadujemy, jego także nie udało się uratować.

Policjanci przesłuchują teraz pozostałych trzech motolotniarzy, którzy bezpiecznie wylądowali. Funkcjonariusze chcą ustalić jak najwięcej szczegółów tego wypadku. Na miejscu mają się pojawić przedstawiciele Państwowej Komisji do Spraw Badania Wypadków Lotniczych.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy