Reklama

Reklama

Weterynarz uśpił niewłaściwego psa. Miał pomylić adresy

Weterynarz miał uśpić zdrowego psa po tym, jak pomylił adresy i wszedł na niewłaściwą posesję - twierdzą właściciele czworonoga. Trwa wyjaśnianie sprawy, policja w Kielcach potwierdza, że otrzymała takie zgłoszenie.

Do zdarzenia miało dojść w środę po południu w gminie Zagnańsk w województwie świętokrzyskim. Właściciele owczarka niemieckiego twierdzą, że weterynarz wszedł na ich podwórko i uśpił psa. Według relacji zamieszczanych w mediach społecznościowych lekarz został wezwany do innego psa w okolicy, który miał być uśpiony ze względu na stan zdrowia.

- Potwierdzamy, że takie zgłoszenie wpłynęło w środę po południu. Ze zgłoszenia wynikało, że weterynarz najprawdopodobniej uśpił psa przez pomyłkę - przekazał w czwartek Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. 

Reklama

- Truchło psa zostało zabezpieczone do dalszych badań. Biegli ustalą jaką substancję mu podano i czy to spowodowało, że zwierzę padło - poinformował. Zaznaczył, że sprawa jest wyjaśniana, przesłuchiwani są świadkowie. Jak dotąd nikt nie został zatrzymany.

Według relacji na Facebooku, weterynarz uśpił zdrowego psa, mimo że został wezwany do zwierzęcia w przypadku którego miał jedynie ocenić czy da się go jeszcze wyleczyć. Miał też proponować właścicielom "dogadanie się".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy