Reklama

Reklama

Traktor przyspieszył i wjechał w budynek. Są ranni

Do groźnego wypadku doszło w gospodarstwie sadowniczym w Świętokrzyskiem. Ciągnik, za którym jechała platforma do zbierania jabłek, przyspieszył na pochyłości i uderzył w budynek. Z platformy spadły pracownice. Traktorzystka wypadła z maszyny i straciła przytomność.

Groźny wypadek podczas zbioru jabłek w Łojowicach w gminie Samborzec niedaleko Sandomierza (woj. świętokrzyskie). 

Pijany traktorzysta uciekał przed policją. Miał ponad 2,5 promila

W poniedziałek późnym popołudniem doszło do wypadku, gdy ciągnik z platformą do zbierania jabłek, na której byli ludzie, gwałtownie przyspieszył i uderzył w ścianę budynku.

Reklama

Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu o godz. 17:21.

Ursus C-330 uderzył w ścianę budynku. Kobiety spadły

"Po przeprowadzonym rozpoznaniu okazało się, że ciągnik rolniczy uderzył w budynek gospodarczy w wyniku czego osoby znajdujące się na traktorze oraz platformie sadowniczej spadły" - podała Ochotnicza Straż Pożarna ze Złotej.

Poszkodowana została kobieta kierująca traktorem. Michał Ordon, oficer prasowy sandomierskiej policji - powiedział "Echu Dnia", że traktorzystka wypadła z pojazdu i straciła przytomność. Z kolei z platformy spadły trzy kobiety, które na niej pracowały. W sumie do szpitala przewieziono trzy osoby.

Dla tego rozśpiewanego traktorzysty droga była dużo za wąska

Starszy kapitan Andrzej Włodarczyk, zastępca komendanta powiatowego sandomierskiej straży pożarnej powiedział "Echu Dnia", że ranni doznali głównie urazów kończyn i potłuczeń.

Maszyna zatrzymała się na ścianie budynku, a z czterech skrzyń na jabłka, które przewoziła wysypała się część owoców - wynika z relacji OSP w Obrazowie.

Działania na miejscu zdarzenia prowadziły cztery zastępy strażaków z JRG Sandomierz, OSP KSRG Złota i OSP KSRG Obrazów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy