Reklama

Reklama

Tragiczne odkrycie. Jechali do pożaru, znaleźli "zwęglone zwłoki"

Policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności pożaru domu jednorodzinnego w miejscowości Kapałów (woj. świętokrzyskie), w którym zginął 71-letni mężczyzna - poinformowała w sobotę st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę 9 lipca po południu.

Kapałów. W budynku znaleziono "zwęglone zwłoki"

Zgłoszenie o pożarze w miejscowości Kapałów (pow. konecki) wpłynęło do służb ratunkowych przed godziną 17. Jak poinformował st. kpt. Marcin Bajur, rzecznik prasowy świętokrzyskiej straży pożarnej, na miejsce wysłano siedem zastępów straży. 

Okazało się, że ogniem objęty był piętrowy dom jednorodzinny. Na miejscu strażacy odnaleźli zwęglone ciało człowieka.

Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich przekazała z kolei, że w pożarze zginął 71-letni mężczyzna

Reklama

- Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora. Ustalamy okoliczności i przyczyny pożaru - poinformowała funkcjonariuszka.

Sprawę będzie również badać biegły z zakresu pożarnictwa. Przyczyny pożaru na razie nie są znane.  

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy