Reklama

Reklama

Tragedia w Gołoszycach. Nie żyje kobieta

Koszmarny wypadek na drodze krajowej numer 74 w Gołoszycach pod Opatowem. Jak informują służby, w wyniku zdarzenia zginęła 72-letnia kobieta. Sprawę bada prokuratura.

Do tragicznego wypadku w Gołoszycach pod Opatowem (woj. świętokrzyskie) doszło w poniedziałek 17 stycznia. 

Gołoszyce. Tragiczny wypadek pod Opatowem

Pierwsze zgłoszenie o wypadku wpłynęło do stanowiska kierowania służb około godziny 14. Na miejsce zadysponowano jednostki policji, straży pożarnej oraz ratowników pogotowia ratunkowego.

Jak poinformowała mł. asp. Katarzyna Czesna-Wójcik, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Opatowie, ze wstępnych ustaleń wynika, że 72-letnia kobieta prowadząca matiza, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechała do rowu i uderzyła w drzewo.

Reklama

Wypadek w Gołoszycach. Nie żyje kobieta

- Na miejsce zostało wezwane lotnicze pogotowie ratunkowe, jednak mimo reanimacji 72- letniej mieszkanki powiatu opatowskiego nie udało się uratować - przekazała mł. asp. Czesna-Wójcik.

Droga w Gołoszycach jest zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą oględziny miejsca wypadkuWasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy