Reklama

Reklama

​Świętokrzyskie: Znaleziono ciało mężczyzny z nożem w szyi

62-letni mężczyzna znalazł ciało swojego znajomego w jednym z domów w gminie Łopuszno (woj. świętokrzyskie). W szyi 71-latka tkwił nóż.

Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach przekazał, że służby o tragedii zostały poinformowane we wtorek wieczorem.

Reklama

- Około godz. 19.30 otrzymaliśmy zgłoszenie z terenu gminy Łopuszno. Do 71-latka przyszedł jego 62-letni znajomy, ponieważ dom był zamknięty od frontu, zdecydował się wejść do niego bocznymi drzwiami - relacjonował Macek.

Gdy mężczyzna wszedł do jednego z pomieszczeń, zastał w nim nieprzytomnego 71-latka. - Mężczyzna nie dawał oznak życia. Na jego szyi widoczne były rany kłute. W szyi mężczyzny tkwił nóż - dodał Macek.

62-latek poinformował policję, która wspólnie z biegłym medycyny sądowej przeprowadziła oględziny miejsce zdarzenia. - Policjanci intensywnie pracują, żeby ustalić, jak 71-latek stracił życie. Na miejscu nie było śladów grabieży, jednak to nie wyklucza, że ktoś mógł przyczynić się do śmierci mężczyzny - dodał.

Ciało 71-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama