Reklama

Reklama

Świętokrzyskie: Z Zalewu Kieleckiego wydobyto zwłoki

Z Zalewu Kieleckiego przy ul. Klonowej wydobyto zwłoki starszego mężczyzny. Jak informują służby, trwa ustalanie jego tożsamości.

Przypadkowy przechodzień zauważył dryfujące ciało w Zalewie Kieleckim. 

- Na miejsce zdarzenia przyjechały służby ratunkowe, które wydobyły na brzeg ciało mężczyzny w wieku około 70-75 lat. Aktualnie ustalamy tożsamość tego człowieka, jak również wszystkie okoliczności tego zdarzenia - powiedział mł.asp. Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Policjant zdementował też pojawiające się informacje, że mężczyzna miał mieć założoną foliową reklamówkę na głowę.

- Nic takiego nie miało miejsca. Ani policjanci, ani strażacy, którzy uczestniczyli w wydobyciu ciała, tego nie potwierdzamy - podkreślił Macek. 

Reklama

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności tej tragedii.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama