Reklama

Reklama

Świętokrzyskie: Śmierć młodego mężczyzny. Policja wyjaśnia okoliczności

W jednym ze stawów na terenie gminy Skalbmierz (woj. świętokrzyskie) znaleziono w sobotę ciało młodego mężczyzny. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii. Wstępnie wykluczono, aby do śmierci 20-latka przyczyniły się osoby trzecie.

Jak poinformował sierż. szt. Maciej Ślusarczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, 20-letni mężczyzna, mieszkaniec województwa małopolskiego, w nocy z piątku na sobotę bawił się na imprezie w jednym z lokali na terenie gminy Skalbmierz w powiecie kazimierskim.

"Jak ustaliliśmy, widziano go, jak wychodził z tej imprezy i nic nie wskazywało na tak tragiczny koniec. W sobotę około godziny 14 zaniepokojona rodzina zawiadomiła policję, że mężczyzna nie wrócił do domu" -  powiedział Ślusarczyk. Policjant dodał, że kilka godzin później znaleziono jego ciało w jednym ze stawów na terenie gminy Skalbmierz.

Reklama

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci dwudziestolatka. "Wstępnie raczej wykluczamy, aby do śmierci mieszkańca województwa małopolskiego  przyczyniły się osoby trzecie. Ale przyczynę śmierci młodego mężczyzny ostatecznie ustali sekcja zwłok" - zaznaczył Ślusarczyk. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje