Reklama

Reklama

Świętokrzyskie: Przechodzień natknął się na zwłoki 26-latka

Ciało 26-letniego mężczyzny odnaleziono o poranku w parku w Słupi w powiecie jędrzejowskim (woj. świętokrzyskie). Z ustaleń policji wynika, że zmarły to mieszkaniec województwa dolnośląskiego.

Jak poinformował Michał Kwieciński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od przypadkowego przechodnia.

- Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jędrzejowie. Będziemy wyjaśniać, jak doszło do tego nieszczęśliwego zdarzenia. Nie wykluczamy żadnej możliwości - powiedział Kwieciński.

Z ustaleń policji wynika, że 26-latek to mieszkaniec województwa dolnośląskiego. Nie wiadomo, co robił w Świętokrzyskiem oraz czy był poszukiwany przez rodzinę. 


Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy