Reklama

Reklama

Świętokrzyskie: Ciągnął potrąconego rowerzystę przez 200 metrów

Tragiczny wypadek w Pałęgach w Świętokrzyskiem. Nietrzeźwy kierowca przez dwieście metrów ciągnął pod samochodem potrąconego rowerzystę – informuje świętokrzyskie "Echo Dnia".

Do zdarzenia doszło w sobotę tuż przed północą. Jak poinformował policja, nietrzeźwy kierowca potrącił samochodem rowerzystę, a następnie przez około dwieście ciągnął mężczyznę pod autem.

Rowerzysta został wyciągnięty spod samochodu przez policjantów, którzy posłużyli się lewarkiem. Niestety, pomimo reanimacji, 53-latka nie udało się uratować.

Nietrzeźwy 46-letni kierowa samochodu został zatrzymany.

Więcej w "Echu Dnia".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy