Reklama

Reklama

Świętokrzyskie: 58-latek zgłosił się do komisariatu. Po chwili zmarł

58-latek został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyzna stawił się w środę do komisariatu w Radoszycach na przesłuchanie. Po chwili stracił przytomność, mimo akcji reanimacyjnej zmarł.

Prokuratura ustala okoliczności śmierci 58-latka, który w środę rano zmarł w Komisariacie Policji w Radoszycach.

Jak poinformowała st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowa koneckiej policji 58-letni mieszkaniec gminy Radoszyce w nocy z poniedziałku na wtorek został zatrzymany przez policję, kiedy prowadził osobowe audi, będąc pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że kierowca miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Stracił przytomność

W związku z tym zdarzeniem 58-latek miał stawić się w środę do komisariatu na przesłuchanie.

- Około godziny 8 mężczyzna zgłosił się do komisariatu, po chwili stracił przytomność. Policjanci bezzwłocznie przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, a następnie wezwane przez funkcjonariuszy pogotowie ratunkowe, przejęło reanimację - powiedziała funkcjonariuszka.

Reklama

Mimo akcji reanimacyjnej życia mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu wykonywane są czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. Prowadzona jest także inspekcja z wydziału kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Czytaj także: Zabił matkę i córkę. Sprawca wypadku usłyszał zarzuty

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama