Reklama

Reklama

Świętokrzyskie: 25-latek śmiertelnie potrącony przez pociąg

Nie żyje 25-latek, którego w Brzeźnie potrącił pociąg relacji Kołobrzeg-Przemyśl. Wstępne ustalenia policji wskazują, że mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo - powiedziała w piątek Katarzyna Pierzchała z komendy policji w Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie).

Do zdarzenia doszło przed godz. 8.00 w Brzeźnie (woj. świętokrzyskie). 

"Prawdopodobnie było to samobójstwo" - poinformowała policja.

Przez około trzy godziny ruch kolejowy w tym miejscu był wstrzymany. Jak przekazała Katarzyna Pierzchała, w pociągu znajdowało się ok. 700 osób, w tym grupa dzieci jadących na kolonie.

"Zapewnialiśmy bezpieczeństwo dla tych ludzi, ponieważ miejsce było trochę niebezpieczne - była tam rzeka i wysoki nasyp, więc zapadła decyzja, by osoby nie opuszczały pociągu" - wyjaśniła. Jak dodała, ze starostwa powiatowego dowieziono wodę dla pasażerów.

Reklama

Około godz. 11.00 ruch kolejowy został wznowiony. Na miejscu wciąż pracuje policja pod nadzorem prokuratora.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama