Reklama

Reklama

Staszów. Małżeństwo wybrało się na grzyby. Ciała znaleziono w lesie

Ciała małżeństwa znaleziono w lesie w Staszowie (Świętokrzyskie). W piątek para wybrała się na grzyby, ale kiedy nastała noc i nie było z nimi kontaktu, zaniepokojona córka zgłosiła sprawę na policję. W sobotę funkcjonariusze znaleźli samochód, a w nim ciało kobiety. Ciało jej męża odkryto kilkadziesiąt metrów dalej. Okoliczności śmierci małżeństwa są wyjaśniane.

W piątek około godziny 22. do staszowskiego dyżurnego zgłosiła się 33-letnia mieszkanka Staszowa, córka zaginionego małżeństwa. Kobieta przekazała, że 60-letni ojciec i 55-letnia matka, około 14. udali się samochodem na grzyby w rejon golejowskiego lasu, na obrzeżach miasta Staszów (woj. świętokrzyskie). Para jednak nie wróciła do domu do godziny 22. 

- Przyjęte zostało zawiadomienie o zaginięciu małżeństwa. Poszukiwania trwały całą noc, a około godziny 9. rano w sobotę, jeden ze staszowskich policjantów w kompleksie leśnym, znalazł zaparkowany pojazd, którym para udała się na grzyby - przekazała Interii oficer prasowa staszowskiej policji, Joanna Szczepaniak. 

Reklama

W samochodzie znajdowała się 55-latka, która nie dawała oznak życia. Jak dodaje oficer prasowa, półtorej godziny po znalezieniu kobiety, 50 metrów dalej odnaleziono również ciało 60-latka, który nie wykazywał czynności życiowych. 

Akcja służb. Trwa wyjaśnianie przyczyny śmierci małżeństwa

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo śledcza, a wszelkie ślady zostały zabezpieczone. Podczas interwencji obecny był również prokurator. 

- Jeżeli chodzi o okoliczności i przyczynę śmierci małżeństwa, to jest to przedmiotem ustaleń. W tej sprawie prowadzone jest również śledztwo - dodaje oficer prasowa Joanna Szczepaniak. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy