Reklama

Reklama

Śmierć matki i syna w dwóch różnych domach. Sprawę badają śledczy

Ciała mieszkańców Wąchocka (świętokrzyskie) - 61-letniej kobiety i 45-letniego mężczyzny znaleziono w dwóch różnych domach na terenie gminy. To matka i syn. Śledczy badają, czy śmierci były ze sobą powiązane.

W niedzielne popołudnie starachowiccy policjanci otrzymali informację od zaniepokojonego członka rodziny, że mieszkanka gminy Wąchock nie daje odznak życia.

- Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety w wieku 61-lat. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do dalszych badań - powiedział asp. Sebastian Śpiewak z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

Chcieli powiadomić syna. Mężczyzna nie żył

Policjanci udali się do syna kobiety, aby go powiadomić o śmierci matki. - W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli 45-letniego mężczyznę, który także nie dawał odznak życia. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny - podkreślił asp. Śpiewak.

Reklama

Zobacz też: Świdnica. Śmierć podczas policyjnej interwencji. Wszczęto śledztwo

Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności śmierci matki i syna oraz bada czy oba zgony nie są ze sobą powiązane

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy