Reklama

Reklama

Skotniki Górne: W studni znaleziono ciało

W sobotę w miejscowości Skotniki Górne (woj. świętokrzyskie) znaleziono ciało mężczyzny. Zwłoki znajdowały się w studni.

- Bliscy 66-latka zorientowali się, że nie ma go w domu. Gdy wyszli na podwórko, zauważyli, że deski, którymi przykryta była studnia, są odsunięte. Gdy zajrzeli do środka, zauważyli mężczyznę - mówiła aspirant Justyna Konopka z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju w rozmowie z serwisem echodnia.eu.

- 66-letni mężczyzna znajdował się w studni o głębokości sześciu metrów, w której były dwa metry wody - opowiadał starszy kapitan Piotr Dziedzic, oficer prasowy buskiej straży pożarnej.

Policjanci ustalają okoliczności śmierci mężczyzny. Według wstępnych ustaleń nie przyczyniły się do niej osoby trzecie.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy