Reklama

Reklama

Skarżysko-Kamienna: Obława po ataku na stacji benzynowej

Policyjna obława w Świętokrzyskiem. Czterech napastników zraniło dwóch mężczyzn na stacji benzynowej w Skarżysku-Kamiennej. Sprawcy mieli ze sobą noże i maczety.

Jedna z policyjnych hipotez mówi o porachunkach pseudokibiców.

- Czterech zamaskowanych mężczyzn poruszających się samochodem osobowym marki Ford Mondeo wjechało na stację, następnie zaatakowało dwóch mężczyzn siedzących w Volkswagenie Passacie. Całe zdarzenie trwało kilkanaście sekund, potem sprawcy wsiedli do samochodu i odjechali w kierunku Warszawy - wyjaśnia Damian Szwagierek ze skarżyskiej policji. 

Trwa ustalanie sprawców, zabezpieczono już zapis kamer monitoringu stacji benzynowej. 

Poszkodowani: 26- i 32-latek, z ciętymi ranami rąk i nóg trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy