Reklama

Reklama

RMF: Uciekała przez 100 kilometrów. Teraz się ukrywa

38-latka z Warszawy, która w październiku uciekała przed policją przez dwa województwa, teraz się ukrywa. Jak dowiedział się reporter RMF FM, kobieta nie stawiła się na wezwanie do prokuratury w Sandomierzu. Śledczy chcieli jej postawić dodatkowy zarzut.

Niewykluczone, że za kobietą zostanie wystawiony list gończy. "Nie poprzestaniemy aż kobieta nie zostanie skutecznie zatrzymana" - usłyszał reporter RMF FM w prokuraturze. 

Na razie prokuratura wystawiła nakaz zatrzymania Pauliny D. Policjantom nie udało się namierzyć 38-latki. Śledczy chcą przedstawić kobiecie dodatkowy zarzut sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu drogowym, za co grozi do ośmiu lat więzienia.

Wcześniej Paulina D. usłyszała zarzuty niezatrzymania się do kontroli, znieważenia policjantów i naruszenia ich nietykalności cielesnej. Śledczy, przed skierowaniem aktu oskarżenia do sądu, chcą skierować kobietę na badania psychiatryczne.

Reklama

Pod koniec października, kobieta jadąca terenowym samochodem zignorowała policyjną kontrolę w Dwikozach pod Sandomierzem. Za 38-latką przez prawie 100 kilometrów jechało kilka radiowozów. Kobieta omijała policyjne blokady. Udało się ją zatrzymać dopiero w Podgórzu przed Radomiem.

Grzegorz Kwolek

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy