Reklama

Ostrowiec Świętokrzyski: Zatrzymano małżeństwo, które może mieć związek ze śmiercią 42-latka

Policja zatrzymała małżeństwo z Ostrowca Świętokrzyskiego. Zatrzymani mogą mieć związek ze śmiercią 42-letniego mieszkańca miasta, z którym wspólnie spożywali alkohol.

Jak poinformował Kamil Tokarski, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach w niedzielę funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w jednym z domów jednorodzinnych na osiedlu Denków w Ostrowcu Świętokrzyskim leży mężczyzna i nie daje oznak życia. Na miejsce przybyły służby medyczne oraz policja.

- Lekarz stwierdził zgon. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci mężczyzny ktoś się przyczynił - wskazują na to obrażenia na jego ciele - powiedział Tokarski.

Ciało zmarłego zabezpieczono do sekcji zwłok. - Wykaże ona, jakich i ile konkretnie obrażeń mógł doznać 42-latek - dodał.

Reklama

Małżonkowie byli pijani

Ponadto w sprawie zatrzymano 52-latka i jego 49-letnia żonę. Oboje byli pijani - mężczyzna miał około pół promila alkoholu w organizmie, kobieta promil.

Z ustaleń policji wynika, że w sobotę trójka ostrowczan wspólnie spożywała alkohol. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Darmowy program - rozlicz PIT 2020

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy