Reklama

Reklama

​Ostrowiec Świętokrzyski: Pożar kotłowni. Nie żyje mężczyzna

Jedna osoba zginęła w pożarze kotłowni w domu jednorodzinnym przy ulicy Iłżeckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim - przekazały w sobotę (5 grudnia służby.

Marcin Nyga, oficer prasowy świętokrzyskiej straży pożarnej poinformował, że informacje o pożarze wpłynęła do służb po godzinie 18.

Reklama

- Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że pożarem objęta jest kotłownia budynku. W trakcie prowadzonych działań gaśniczych odnaleziono w niej nieprzytomnego mężczyznę. Strażacy ewakuowali poszkodowanego na zewnątrz oraz rozpoczęli resuscytację - powiedział Nyga.

Chwilę później na miejscu przyjechał zespół ratownictwa medycznego, który przejął poszkodowanego i dalej prowadził akcję ratunkową. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. Miał około 60 lat.

Nyga dodał, że do kolejnego tragicznego pożaru doszło w sobotę w Sędziszowie w powiecie jędrzejowskim. Strażacy po południu otrzymali zgłoszenie, że w mieście przy ulicy Leśnej płonie poddasze pustostanu. Po ugaszeniu pożaru i przeszukaniu budynku, odnaleziono w nim zwęglone ciało człowieka. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy