Reklama

Reklama

​Ostrowiec Świętokrzyski: Pożar kotłowni. Nie żyje mężczyzna

Jedna osoba zginęła w pożarze kotłowni w domu jednorodzinnym przy ulicy Iłżeckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim - przekazały w sobotę (5 grudnia służby.

Marcin Nyga, oficer prasowy świętokrzyskiej straży pożarnej poinformował, że informacje o pożarze wpłynęła do służb po godzinie 18.

- Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że pożarem objęta jest kotłownia budynku. W trakcie prowadzonych działań gaśniczych odnaleziono w niej nieprzytomnego mężczyznę. Strażacy ewakuowali poszkodowanego na zewnątrz oraz rozpoczęli resuscytację - powiedział Nyga.

Chwilę później na miejscu przyjechał zespół ratownictwa medycznego, który przejął poszkodowanego i dalej prowadził akcję ratunkową. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. Miał około 60 lat.

Reklama

Nyga dodał, że do kolejnego tragicznego pożaru doszło w sobotę w Sędziszowie w powiecie jędrzejowskim. Strażacy po południu otrzymali zgłoszenie, że w mieście przy ulicy Leśnej płonie poddasze pustostanu. Po ugaszeniu pożaru i przeszukaniu budynku, odnaleziono w nim zwęglone ciało człowieka. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy