Reklama

Reklama

Lubienia: Wjechał w rodzinę na chodniku. Kobieta w ciąży nie żyje

Kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad autem i wjechał następnie na chodnik, gdzie potrącił kobietę i mężczyznę oraz dwójkę dzieci. Do zdarzenia doszło w Lubieni w Świętokrzyskiem. Kobieta w zaawansowanej ciąży zmarła wskutek obrażeń.

Z ustaleń policji wynika, że 61-letni mężczyzna, kierujący citroenem zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następne wjechał na chodnik, którym szły cztery osoby - dwójka dorosłych oraz dwoje kilkuletnich dzieci. W pierwszej kolejności poszkodowanym pomocy udzieli strażacy. Na miejsce wezwano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Ciężarna kobieta nie żyje

Kobieta w zaawansowanej ciąży zmarła w wyniku obrażeń. - Mimo pomocy udzielonej przez służby ratownicze nie udało się uratować życia kobiety ani jej dziecka, ponieważ kobieta była w zaawansowanej ciąży - przekazał mł. asp. Paweł Kusiak.

Reklama

Pod opieką pary była także dwójka dzieci w wieku 4-5 lat. Nie odniosły poważnych obrażeń. Według nieoficjalnych informacji Polsat News kierowca wcześniej uczestniczył w stłuczce. 61-letni kierowca citroena był pijany. W organizmie miał ponad promil alkoholu. 

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr. 9 w miejscowości Lubienia w powiecie starachowickim. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy