Reklama

Kielecka radna Anna Kibortt urodziła w czasie sesji

Podczas sesji Rady Miasta Kielce, radna Anna Kibortt urodziła córkę. Kobieta przebywała w szpitalu i to tam odbył się poród. Jednak po nim, Kibortt zalogowała się do systemu umożliwiającego uczestniczenie w obradach online.

"To pierwsza taka sytuacja w historii Rady Miasta Kielce" - pisze "Nasze Miasto Kielce". Jak informują lokalne media, do nietypowej sytuacji doszło w czwartek podczas obrad. 

Sesja odbywała się online. W pewnym momencie przewodniczący obradom Jarosław Karyś poinformował, że radna Anna Kibortt została po raz kolejny mamą, bo urodziła córkę. - Zarówno mama jak i córeczka czują się dobrze - zapewnił przewodniczący. Na tę wiadomość kieleccy radni zareagowali oklaskami.

Jak podają lokalne media, po porodzie Kibortt ze szpitala zalogowało się do systemu zdalnego prowadzenia obrad i tym samym brała udział w dalszym posiedzeniu rady. 

Anna Kibort jest wiceprzewodniczącą Rady Miasta Kielce, należy do klubu Projekt Wspólne Kielce. Prywatnie jest mamą nie tylko nowo narodzonej córki, ma także 14-letniego syna. 

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kielce | Anna Kibortt

Reklama

Reklama

Reklama