Reklama

Reklama

Kielce. Zwłoki matki i jej syna znalezione w mieszkaniu. Nie żyli od kilkunastu dni

Sąsiadka zaniepokojona tym, że od pewnego czasu nie widziała kobiety i jej syna, postanowiła powiadomić rodzinę. - Po wejściu do środka domu znaleziono w nim ciała 81-letniej kobiety i jej 56-letniego syna. Biegły, który przybył na miejsce, stwierdził, że oboje nie żyli od kilkunastu dni - powiedział oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Policja pod nadzorem prokuratury ustala przyczyny zgonu 81-letniej kobiety i jej 56-letniego syna. Ich ciała znaleziono w domu przy ulicy Kalinowej w Kielcach.

Podkom. Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, przekazał w piątek, że służby ratunkowe zostały wezwane w czwartek wieczorem. Sąsiadka zaniepokojona tym, że od pewnego czasu nie widziała kobiety i jej syna, zadzwoniła do wnuczki 81-latki. Ta po przyjechaniu do domu babci wezwała służby ratunkowe.

Nie było śladów włamania

- Po wejściu do środka domu znaleziono w nim ciała 81-letniej kobiety i jej 56-letniego syna. Biegły, który przybył na miejsce, stwierdził, że oboje nie żyli od kilkunastu dni - powiedział podkom. Macek.

Reklama

Ciała zostały zabezpieczone do dalszych badań, aby ustalić przyczyny zgonu. W domu nie było śladów włamania. - Wstępnie wykluczono, aby do ich śmierci przyczyniła się trzecia osoba - dodał funkcjonariusz.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama